Filtrēt pēc cenas from 200€ to 2,500,000€
Filtrēt pēc platības from 10 m2 to 1,000 m2
Specifikācija
Filtrēt pēc cenas from 200€ to 2,500,000€
Filtrēt pēc platības from 10 m2 to 1,000 m2
Specifikācija
  • pirms 3 mēnešiem
  • 347 skatījumi

Zemesgabals Pitragā

62,000€

Apraksts

Zemesgabals Pitragā – pie jūras.

Pitrags ir vieta, kur var piepildīt savus sapņus par dzīvi pie Baltijas jūras. Tas ir viens no lībiešu jūrmalciemiem, kas aktīvāks vasarā, bet ziemā piedāvā pilnīgu mieru un klusumu. Šajā apkārtnē ir arī vairāki zvejnieku ciemi, kas ir iecienīti atpūtnieku starpā. Mazirbe ir ļoti tuvu, un Kolka atrodas tikai 16 km attālumā.

Šajā ciemā savu īpašnieku gaida 1,04 hektāru liels zemesgabals, kuru ir iespējams sadalīt vairākos mazākos gabalos vai apsaimniekot vienai ģimenei. Pitrags atrodas Slīteres nacionālā parka neitrālajā teritorijā, tāpēc šeit ir atļauta būvniecība saskaņā ar normatīvajiem aktiem. Un Baltijas jūra atrodas tikai 800 metru attālumā, tādējādi sniedzot iespēju baudīt jūras krasta klusumu un skaistumu tikai nelielā pastaigas attālumā no šī zemesgabala.

Lai uzzinātu vairāk par šo lielisko iespēju dzīvot pie jūras, zvaniet vai rakstiet uz telefona numuru +37122465394 vai sazinieties ar mums e-pastā info@marsand.lv

Pitrags – a place to fulfill the dream of life by the Baltic sea
Pitrags is one of the Livonian seaside villages, which is more active during the summer but in winter it’s possible to enjoy peace and quiet. There are also several fishing villages around, which are popular with vacationers. Mazirbe is very close, and Kolka is only 16 km away.
In this village, a 1.04ha lot is awaiting its new owner and this property can be divided into several lots or managed by one family. Pitrags is in the neutral territory of the Slītere National Park, so construction is allowed here according to the regulatory enactments.
And the sea is only 800m away.

Pārskats

  • ID 1041
  • Īpašuma veids
  • Zemes platība 1.04 ha
  • Adrese Pitrags, Kolkas pagasts
  • Valsts Latvia

Īpašuma detaļas

Hipotekārā kredīta kalkulators

Līdzīgi īpašumi

Compare