Filtrēt pēc cenas from 200€ to 2,500,000€
Filtrēt pēc platības from 10 m2 to 1,000 m2
Specifikācija
Filtrēt pēc cenas from 200€ to 2,500,000€
Filtrēt pēc platības from 10 m2 to 1,000 m2
Specifikācija
  • pirms 3 mēnešiem
  • 347 skatījumi

Zemesgabals pie Valdemārpils pludmales

15,000€

Apraksts

Zemesgabals pie Valdemārpils pludmales – lieliska vieta, kur celt ģimenes māju!

Šis zemesgabals atrodas tikai 700 metru attālumā no Valdemārpils iecienītās publiski iekārtotās pludmales. Šeit varēsiet ērti atpūsties un baudīt laiku ar ģimeni un draugiem, izmantojot bērnu rotaļu laukumu, basketbola grozus, volejbola laukumu un piknika iespējas.

Zemesgabalam ir ērts piebraucamais ceļš, kas nodrošinās jums vieglu piekļuvi. Tas ir lielisks variants, lai celtu māju Valdemārpils jaukajā apkārtnē. Valdemārpils ir labi attīstīta pilsēta ar bērnudārzu, skolu, pārtikas veikaliem un citiem pakalpojumiem.

Valdemārpils attīstās un aizvien vairāk ģimeņu izvēlas dzīvot un atpūties tieši šeit, tām patīk mazpilsētas šarms, ezera tuvums un arī netālu esošie Talsi.

Attālums līdz Rojai: 22 km
Attālums līdz Talsiem: 14 km

Lai uzzinātu vairāk par šo pievilcīgo zemesgabalu, zvaniet vai rakstiet uz telefona numuru +37122465394 vai sazinieties ar mums e-pastā info@marsand.lv

 

Plot of land near Valdemārpils Beach – a great place to build a family home!

This plot of land is located just 700 meters away from the popular public beach of Valdemārpils. Here, you’ll be able to comfortably relax and enjoy time with family and friends, utilizing the children’s playground, basketball hoops, volleyball court, and picnic areas.

The land has easy access via a convenient driveway, ensuring easy accessibility. It’s an excellent option for building a home in the pleasant surroundings of Valdemārpils. Valdemārpils is a well-developed city with amenities such as kindergarten, school, grocery stores, and other services.

Valdemārpils is growing, and more and more families are choosing to live and relax here, attracted by the charm of a small town, proximity to the lake, and the nearby town of Talsi.

Distance to Roja: 22 km
Distance to Talsi: 14 km

To learn more about this attractive plot of land, please call us at +37122465394 or contact us via email at info@marsand.lv

Pārskats

  • ID 1047
  • Īpašuma veids
  • Zemes platība 0.4054 ha
  • Adrese Valdemārpils
  • Valsts Latvia
  • Pilsēta/Ciems

Īpašuma detaļas

Hipotekārā kredīta kalkulators

Līdzīgi īpašumi

Compare