Filtrēt pēc cenas from 200€ to 2,500,000€
Filtrēt pēc platības from 10 m2 to 1,000 m2
Specifikācija
Filtrēt pēc cenas from 200€ to 2,500,000€
Filtrēt pēc platības from 10 m2 to 1,000 m2
Specifikācija
  • pirms 1 mēneša
  • 399 skatījumi
275,000€

Apraksts

Pārdošanā nonācis unikāls īpašums — vairāk nekā 6 hektāru plašs zemesgabals ar 350 m krasta līniju gar Sasmakas ezeru.

Īpašumam iespējams piekļūt no divām pusēm: no Laidzes un no autoceļa Talsi-Roja, nogriežoties pirms Valdemārpils.

Lieli koki, ezera krasts, klusums, skaisti iekopta zeme, dabīgi paaugstināts un drošs krasts – izcili piemērots privātmājas būvniecībai (lauku viensētas vai savrupmājas) vai tūrisma biznesa attīstīšanai. Zemesgabala reljefs neprasa ieguldījumus. Pie zemesgabala var izveidot savu peldvietu un/vai piestātni.

Tā kā šis zemesgabals atrodas ūdenstilpnes tuvumā piemērots atpūtas vietas, viesu mājas, kemperu parka vai ūdensaktivitāšu centra izveidei, kur viesiem baudīt skaisto Kurzemes dabu un tīro gaisu: peldoties, pastaigājoties pa mežu, sēņojot, kā arī makšķerniekiem nodrošinot vietiņu, kur nodoties lielā loma ķeršanā (ezers bagātīgs ar zivīm!).

Lielisks ilgtermiņa ieguldījums!
Iespējams zemesgabalu dalīt mazākās daļās (ir Talsu novada domes lēmums par īpašuma sadalīšanu trīs atsevišķos zemesgabalos!).

Un, starp citu, zemesgabala tuvumā atrodas arī sadales tīkla transformators, kas atvieglos elektrības pievilkšanu šajā īpašumā.

Laidzes centrs no īpašuma atrodas 6 kilometru attālumā, bet 10 minūšu braucienā atrodas Talsi, kur pieejama visa nepieciešamā pilsētas infrastruktūra – veikali, izglītības un ārstniecības iestādes, restorāni, atpūtas vieta un citi sabiedriski nozīmīgi objekti.

 

Pārskats

  • Adrese Upītes Laidzes pagasts, Talsu novads
  • Valsts Latvia
  • Pilsēta/Ciems

Īpašuma detaļas

Hipotekārā kredīta kalkulators

Līdzīgi īpašumi

Compare