Filtrēt pēc cenas from 200€ to 2,500,000€
Filtrēt pēc platības from 10 m2 to 1,000 m2
Specifikācija
Filtrēt pēc cenas from 200€ to 2,500,000€
Filtrēt pēc platības from 10 m2 to 1,000 m2
Specifikācija
  • pirms 6 dienām
  • 421 skatījumi

Īpašums Dienvidkurzemes jūras krastā

360,000€

Apraksts

Pārdošanā nonācis ekskluzīvs īpašums Dienvidkurzemes jūras krastā, kas sniedzas līdz pat kāpai.

Īpašums “Putas” – Saraiķos, Vērgales pagastā – atrodas pirmajā līnijā, kas nozīmē, ka jaunajiem īpašniekiem pludmale būs brīvi pieejama jebkurā diennakts laikā dažu soļu gājiena attālumā.
Īpašums ir 2,55 hektāru plašs, kas neapšaubāmi nodrošina iespēju dzīvot vai atpūsties (kā nu īpašnieks izdomās realizēt šo īpašumu!) absolūtā privātumā, klusumā, komfortā, noslēgtā vidē, prom no visas liekās sabiedrības.

Šī plašā zemesgabala priekšrocība ir piejūrai plašas apbūves iespējas gan savām privātām vajadzībām, gan biznesa iecerēm. Unikāla iespēja ģimenes mājas būvniecībai. Turklāt – biznesa potenciāls šeit ir gana plašs! Piemēram, iespējas attīstīt savu īpašo viesu namu vai atpūtas vietiņu Dienvidkurzemes jūras krasta baudītājiem.

Vēl kāds bonuss –  saulriets un skats uz jūru – kuru baudīt katrā sev mīļa brīdī… Tāpat īpašums jau ir nodrošināts ar labu piebraucamo ceļu, ir ieauguši krūmi un augļu koki.

Pāris minūšu braucienā atrodas Vērgales pagasta centrs, kur pieejama viss nepieciešamais ikdienas dzīvei pamatskola, bērnudārzs, aptieka, ģimenes ārsts, divi veikali, kā arī muzejs, kultūras nams, parks, liels dīķis makšķerēšanai un citi sabiedriski nozīmīgi objekti.

Liepāja – pilsēta ir vien 22 kilometru attāluma.

Rīga – 223 km

Kuldīga – 80 km

 

Pārskats

  • Adrese “Putas” Vērgales pagastā
  • Valsts Latvia

Īpašuma detaļas

Īpašuma specifikācija

Hipotekārā kredīta kalkulators

Līdzīgi īpašumi

Compare