Filtrēt pēc cenas from 200€ to 2,500,000€
Filtrēt pēc platības from 10 m2 to 1,000 m2
Specifikācija
Filtrēt pēc cenas from 200€ to 2,500,000€
Filtrēt pēc platības from 10 m2 to 1,000 m2
Specifikācija
  • pirms 10 mēnešiem
  • 376 skatījumi

Ekskluzīvs īpašums Talsos

95000 60,000€ / 60000

Apraksts

Tiek pārdots zemesgabals ar izcilu vēsturi (kur reiz atradušās dažādas iestādes) un centrālo vietu pašā Talsu sirdī. Īpašums atrodas gluži vai Talsu epicentrā – pie tautas nama, virzoties pa košajām kāpnēm augšup. Zemesgabala lielākais pluss – gleznainais un dievīgais skats: pa labo pusi caur kokiem uz Talsu ezera promenādi, savukārt pa kreiso pusi uz Vilkmuižas ezeru un restaurēto Talsu tirgu. Visapkārt paverošo skatu varētu pat nodēvēt – “Visa Talsu pilsēta man pie kājām”.

Idejas šī zemesgabala tālākai izmantošanai ir dažnedažādās: Talsu patriots uz šīs zemes var uzbūvēt ģimenes māju, ko pēcāk nodot no paaudzes paaudzē, bet citkārt šo vietu var izmantot kādam biznesa plānam: tas ir komerciāli izdevīgs zemesgabals biznesa uzsākšanai, nozīmīgākajā pilsētas teritorijā, ar iespējām pieslēgties pilsētas ūdenim un kanalizācijai. Kā, piemēram, šeit var izveidot terases kafejnīcu vai kempingu ar mājiņām uz pāļiem, kur Talsi aplūkojami no vēl augstāka skatupunkta. Un ar vienu kāju pasākumos iekšā!

Kā jau minēts, šī vieta atrodas epicentrā, pa kāpnēm nokāpjot lejup, var paviesoties Talsu kultūras namā (gluži kā kaimiņi), tālāk virzoties uz promenādes pusi. Tur atrodas kafejnīcas, mākslas skola, dažādi veikali, tālāk Talsu tirgus, Vilkmuižas ezers, sporta nams. Savukārt pa kāpnēm augšup jaunā Talsu bibliotēka, Talsu Valsts ģimnāzija un PII “Saulīte”. Turklāt tuvumā – jaunā atpūtas un pastaigu vieta – atjaunotais Ķēniņkalna parks. Tev ir kāda cita uzņēmējdarbības ideja saistībā ar šo zemesgabalu? Pēc iegādes piesakies pašvaldības finansējumam “Dari Talsu novadam”!

Sludinājumam pievienota bilde no arhīva Zudusī Latvija, ieskatam, kāda sākotnēji izskatījās māja uz šī zemesgabala.

Pārskats

  • Adrese Fabrikas iela 1, Talsi
  • Valsts Latvia
  • Novads
  • Pasta indekss LV-3201

Īpašuma detaļas

Īpašuma plāns

Pirmais stāvs

Hipotekārā kredīta kalkulators

Līdzīgi īpašumi

Compare